top of page
Evetin tiimi 2024

TIIMI

Evetin ammattitaitoinen ja osaava tiimi auttaa sinua asiakastilojesi uudistamisessa ja sitä kautta tukee liiketoimintasi kasvua ja kannattavuutta. Omia työntekijöitä meillä on 16, minkä lisäksi työllistämme välillisesti 40-100 yrityksen ulkopuolista ammattilaista projektin laajuudesta riippuen.

1594295340374.jpg

Sami

Vainiomäki

Toimitusjohtaja

puh. 040 833 8793 sami.vainiomaki@evet.fi

tOMAS_2_edited.jpg

Tomas

Bågman

Operatiivinen johtaja

puh. 040 046 5131 tomas.bagman@evet.fi

Erkki_.jpg

Erkki

Parhamaa

Senior-projektipäällikkö

puh. 050 342 0775 erkki.parhamaa@evet.fi

ILPO_.jpg

Ilpo

Saarimaa

Varastovastaava

puh. 040 587 9888 ilpo.saarimaa@evet.fi

Harri_L_2.jpg

Harri

Lehto

Hallituksen puheenjohtaja

puh. 050 342 0702 harri.lehto@evet.fi

Dmytro.png

Dmytro

Sergiyenko

Tekninen suunnittelija

IMG_3186-2.jpg

Jukka

Huttunen

Avainasiakaspäällikkö

puh. 040 030 8518 jukka.huttunen@evet.fi

IMG_3149.jpg

Mikko

Lehto

Logistiikkapäällikkö

puh. 044 768 0534 mikko.lehto@evet.fi

20231017_113336.jpg

Erki

Jääger

Vastuuasentaja

-

 

IMG_3166-2.jpg

Niklas

Salminen

Hallituksen jäsen

-

oLIVER_2.jpg

Olivier

Bastin

Tekninen suunnittelija

puh. 044 737 8529 olivier.bastin@evet.fi

tERO_2_.jpg

Tero

Vinhava

Projektipäällikkö

puh. 050 353 1077 tero.vinhava@evet.fi

NIKO-2_.jpg

Niko

Raassina

Vastuuasentaja

puh. 050 349 5127 niko.raassina@evet.fi

JUSSI_L.jpg

Jussi

Lehto

Hallinto

puh. 050 300 0340 jussi.lehto@evet.fi

IMG_3174-2.jpg

Nicolas

Fogelholm

Hallituksen jäsen

-

Arturo_.jpg

Arturo

Miranda

Visuaalinen suunnittelija

puh. 050 364 0007 arturo.miranda@evet.fi

hARRI_k_2.jpg

Harri

Karttunen

Projektipäällikkö

puh. 040 416 7412 harri.karttunen@evet.fi

JOE_.jpg

Joe

Julenius

Vastuuasentaja

puh. 050 576 8515 joe.julenius@evet.fi

BW-Ann-2-EVET-.jpg

Anna

Välikangas

Hallinto

puh. 044 768 9815 anna.valikangas@evet.fi

bottom of page